Rolety antywłamaniowe Białystok -Mat - Pol

Rolety zewnętrzne

Dlaczego warto mieć rolety antywłamaniowe ?

Odkryj korzyści posiadania antywłamaniowych rolet zewnętrznych renomowanych marek z ofertą Mat-Pol Białystok.

- Oszczędność energii

   

Do tej pory rolety antywłamaniowe były często postrzegane jako luksusowy dodatek, który nie pełni żadnych istotnych funkcji. Tymczasem rolety zewnętrzne w znaczący sposób przyczyniają się do redukcji utraty ciepła zimą, a latem skutecznie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń przez promienie słoneczne, zmniejszając w ten sposób zapotrzebowanie na korzystanie z różnego rodzaju urządzeń chłodzących. Tworząca się pomiędzy powierzchnią okna a pancerzem rolety poduszka powietrzna stanowi doskonały izolator. To sprawia, że w naszym domu, nawet przy wysokich temperaturach na zewnątrz, będzie przyjemnie chłodno.

ROLETY ZEWNĘTRZNE A BILANS ENERGETYCZNY BUDYNKU

rolety antywłamaniowe białystok

 

-Prywatność

   

Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety antywłamaniowe Aluprof stanowią skuteczną ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, jednocześnie stanowiąc barierę przed niepożądanym hałasem z zewnątrz i zaciemniając pomieszczenie. Rolety zewnętrzne Aluprof sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć spokój i schronienie.

 rolety antywłamaniowe

- Bezpieczny dom

 

Dom jest naszą oazą spokoju i bezpieczeństwa. Skąd jednak pewność, że jest skutecznie chroniony przed niepożądanymi gośćmi?

Zewnętrzne rolety antywłamaniowe to prosty system, który łączy w sobie estetykę, trwałość i bezpieczeństwo. Rolety montuje się zarówno w nowo wznoszonych, jak i w istniejących już budynkach. Swoją skuteczność rolety antywłamaniowe zawdzięczają wzmocnieniom poszczególnych elementów konstrukcyjnych, które uniemożliwiają odgięcie oraz wyciągnięcie profili roletowych. Dodatkowo odpowiednio mocna konstrukcja kurtyny rolety zapobiega jej uszkodzeniu podczas uderzenia.

Aluprof jako pierwszy otrzymał dla swojego produktu III klasę odporności na włamanie. Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z PN-EN 1627:2011. Jakość systemu gwarantuje również zabezpieczony patentem mechanizm zapadkowy w dolnej części rolety, który uniemożliwia podniesienie kurtyny rolety.

Rolety antywłamaniowe z oferty Mat-Pol Białystok dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu mogą być z łatwością dopasowane do koloru ram okiennych oraz fasady budynku.

 

 

antywłamaniowe rolety białystok

 

- Komfort i funkcjonalność

Rolety antywłamaniowe Aluprof mogą być sterowane za pomocą napędu ręcznego lub elektrycznego. Sterowanie ręczne – zwijanie i rozwijanie rolet przy pomocy zwijacza lub korby – jest rozwiązaniem ekonomicznym, ale nie do końca wygodnym w przypadku dużej liczby rolet oraz rolet o dużych gabarytach. Sterowanie elektrycznie jest nieco droższe, ale znacznie wygodniejsze i dlatego też cieszy się popularnością wśród użytkowników rolety Aluprof.

Szeroka gama produktów do sterowania roletami pozwala na dobór najoptymalniejszych rozwiązań – sterowania przy pomocy pilota lub przełącznika naściennego. W ofercie Mat-Pol Białystok także systemy wyposażone w zegar sterujący, który automatycznie podnosi i opuszcza pancerz rolety o ustalonej godzinie.