Żaluzje poziome

Mat-Pol Żaluzje Białystok szczyci się produkcją od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie i szacunek wielu klientów. Cieszymy się pozytywną opinią nabywców naszych żaluzji nie tylko w Białymstoku, ale w całej Polsce, gdyż nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju.

Żaluzje są niezbędnym elementem każdego mieszkania czy biura, dla osób ceniących sobie komfort i prywatność. Są też detalem designerskim, który nada twojej przestrzeni nowego znaczenia. Nasza firma posiada najlepsze żaluzje w Białystoku, przystosowane do różnego rodzaju przestrzeni.

Nasze żaluzje, są wykonane z różnego rodzaju materiałów, które możesz dostosować do posiadanej przez siebie powierzchni. Jako Mat-Pol żaluzje Białystok Oferujemy różne typy:

- Żaluzje poziome

To idealne rozwiązanie szczególnie dla właścicieli domków jednorodzinnych, ale nie tylko. Żaluzje te nadadzą niepowtarzalnego charakteru twojemu mieszkaniu, ponieważ łączą w sobie tradycję i nowoczesność.

- Żaluzje plisowane

To najpowszechniejszy, a zarazem najwygodniejszy typ żaluzji. Pozwala na odsłonięcie dowolnej części okna, bez konieczności odkrycia jego całości. Można go zamontować niemal na każdym typie okna.

- Żaluzje panelowe

Są to żaluzje pionowe, sterowane ręcznie. Nasza firma oferuje wybór materiału, z jakiego są wykonane: tkanina, wojen paper, strings i tkanina Laser Cut. Ten typ żaluzji szczególnie popularny jest jako rozwiązanie do dużych okien. Jako dodatkowe rozwiązanie nasza forma oferuje instalacje uchwytów magnetycznych do tego typu żaluzji.

- Żaluzje pionowe

Są doskonałym rozwiązaniem wyposażania okien biurowych, gdyż posiadają opcję sterowania automatycznego. Nasza firma oferuje wykonanie z różnych materiałów: tkaniny, PVC, drewna i stringsu.

- Żaluzje fasadowe

Ich nazwa sugeruje zastosowanie do dużych otworów okiennych lub fasad. Doskonale blokują dopływ światła z zewnątrz, gdyż wykonane są z aluminiowych, płaskich listew ruchomych, o grubości 0,42 mm. Nadają ciekawego i niepowtarzalnego wyglądu obiektowi, w którym są zamontowane. Montowane z zewnątrz są wyjątkowo odporne na zmienne warunki atmosferyczne.